KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13881017
nr 1388 1017
Per Julius
(f. 1951), Sverige
Vinterlandskap. Signerad, daterad 83,23x40cm, yttermått inklusive ram: 33x50cm, akvarell
Per Julius, född 1951 i Örnsköldsvik, svensk målare, grafiker och illustratör.
Utrop:
6.000 kr
Såld:
5.000 kr
måndag 29 mars 2021
kl 19:35:21
29/3 19:30:21
- Klassiska
29 mar
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Per Julius
Läs mer om Per Julius